Letáky prodejen KauflandMezi nejoblíbenější obchodní řetězce, které pravidelně navštěvuje velké množství zákazníků, patří také německý Kaufland. Ten kromě České republiky a Německa působí ještě v několika dalších zemích Evropy jako je Slovensko, Polsko nebo Chorvatsko a po celé Evropě má stovky vlastních prodejen. První prodejna sítě Kaufland byla otevřena v roce 1930 v Německu a do České republiky se tento oblíbený řetězec dostal v roce 1998. Kaufland je populární nejen díky svému širokému sortimentu potravinářského, ale i nepotravinářského zboží, ale především díky svým nízkým diskontním cenám. Často zde najdeme zboží za naprosto bezkonkurenční ceny, které žádný jiný řetězec nenabízí. Co se týká akčních letáků, tak i Kaufland je vydává pravidelně každý týden. Letáky mají vždy platnost od čtvrtka až do středy následujícího týdne a kromě nabídky zlevněných potravin v nich najdeme i další zboží, jako je elektro, drogerie atd. iLetáky Kaufland kromě nabídky zboží za akční ceny obsahují také křížovku, několik stránek s různými zajímavostmi a tipy, recepty nebo inzerci. Kromě tohoto pravidelného letáku vydává Kaufland i různé speciální letáky, které se zaměřují na nepotravinářský sortiment. Kompletní přehled všech letáků Kaufland v elektronické podobě včetně různých mimořádných speciálních nabídek si pak zájemci mohou prolistovat na webových stránkách http://www.kaufland.cz.

Letáky diskontních prodejen Lidl

Asi nejznámější prodejnou potravin, která patří mezi diskonty, je u nás Lidl. Ten je populární především díky nízkým cenám, ale i v Lidlu najdeme zboží vysoké kvality, jako např. šunky s více než 90 procenty masa a jiné kvalitní zboží. Lidl se zaměřuje především na potraviny, i když kromě nich nabízí v menší míře i jiné zboží. Každý týden pak Lidl vydává svůj leták s nabídkou akčního zboží. V něm najdeme především aktuální nabídku zlevněných potravin, ale také třeba oblečení, drogerii a další položky. Letáky z Lidlu mají vždy platnost od pondělka do neděle a prohlédnout si je můžeme i na webových stránkách Lidlu na adrese http://www.lidl.cz. Velmi oblíbené jsou často akční letáky, které se specializují na jednu konkrétní zemi a potraviny, které jsou pro ni typické. Často se tak v nabídce Lidlu objevují např. americké týdny, britské týdny atd. V takovýchto letácích najdeme speciální nabídku zboží, které bývá mnohdy dostupné pouze v daném týdnu. Můžeme tak vyzkoušet různé netradiční speciality, které nejsou běžně na pultech českých obchodů k dostání.

Letáky prodejen s elektrem

Kromě prodejen s potravinami vydávají své pravidelné akční letáky s nabídkou zlevněného zboží také obchody s elektrem. Patří mezi ně např. ElectroWorld, Okay elektro, Planeo elektro a několik dalších. V letácích elektro řetězců najdeme často velmi zajímavé nabídky na zboží s výraznými slevami. Často se zde objevují např. televizory, mobilní telefony, tablety, digitální fotoaparáty a další zboží. Než se však rozhodneme pro koupi některého z výrobků v letáku, určitě stojí za to se nejdříve podívat na internet, a zjistit si cenu vybraného zboží v ostatních prodejnách nebo e-shopech. V akčních letácích elektro prodejen bývá často původní cena hodně nadsazená a sleva ve skutečnosti není tak vysoká, jak by se na první pohled mohlo zdát. Důležité je také to, že v letácích s elektrem bývá jen minimální množství informací k jednotlivým výrobkům a pokud kupujeme např. velkou televizi, je potřeba se informovat o všech jejích vlastnostech, abychom pak nebyli zklamaní, že přístroj nemá některé funkce, které vyžadujeme. Spoléhat nelze ani na prodavače, kteří mnohdy nemají dostatek informací a znalostí a tak je před nákupem – zvláště toho dražšího elektra – nejlepší si důkladně prostudovat veškeré informace, recenze atd. na internetu a teprve potom vybrané zboží jít koupit, případně objednat.


Reklama:


Čerstvé ovoce a zelenina - pro vaše perfektní zdraví.
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!