Letáky prodejen s potravinami a hypermarketůAsi nejčastějším a nejběžnějším typem letáků, se kterými se většina z nás setkává, jsou iLetáky supermarketů a hypermarketů, které prodávají hlavně potraviny. Pravidelně si tak můžeme přečíst aktuální akční nabídky velkých řetězců jako je Tesco, Albert, Globus, Interspar, Kaufland, Lidl, Penny Market, Norma a mnoha dalších. Letáky těchto prodejen zpravidla vycházejí každý týden a najdeme je jak v poštovních schránkách, tak přímo v daných obchodech a také v elektronické podobě na internetu.

Letáky hypermarketů a supermarketů Tesco

Jedním z největších a nejoblíbenějších obchodů v České republice je Tesco. Tento britský řetězec, který prodává nejen potraviny, ale i další zboží, jako např. oblečení, elektro, drogerii, hračky atd. má velké množství poboček po celém území naší země od velkých měst až po menší obce. Tesco má u nás hned několik typů prodejen – velké několikapatrové obchodní domy, které jsou ve velkých městech, menší a větší hypermarkety, supermarkety, obchody Expres a obchody Extra. Letáky pro obchody Tesco vycházejí pravidelně každý týden a mají platnost od středy do úterka následujícího týdne. Na webových stránkách Tesca si je můžeme prolistovat vždy už od pondělka. V letácích Tesco najdeme především nabídku zlevněných potravin, ale objevují se zde pravidelně i akční položky z kategorií elektro, oblečení atd.

Letáky hypermarketů a supermarketů Albert

Mezi nejrozšířenější řetězce obchodů s potravinami u nás patří také síť obchodů Albert. Ty u nás existují ve dvou typech – menší supermarkety Albert a větší hypermarkety Albert, které se dříve jmenovaly Hypernova. Letáky Albert vycházejí pravidelně každý týden a stejně jako v případě Tesca mají platnost vždy od středy do úterka následujícího týdne. Vždy pak vychází dva samostatné letáky – jeden pro supermarkety Albert a druhý pro hypermarkety Albert. Prohlédnout si je na internetových stránkách http://www.albert.cz/ můžeme vždy už pondělka daného týdne.

Letáky hypermarketů Globus

Dalším velkým řetězcem, který u nás pravidelně vydává svoje akční letáky, je Globus. I Globus vydává svoje nové letáky každý týden, v jeho případě však mají platnost vždy od čtvrtka do středy následujícího týdne. V letácích Globus najdeme především slevy na potraviny, ale protože Globus patří mezi velké hypermarkety, jsou zde i nabídky dalšího zboží, jako je elektro, oblečení, boty, drogerie atd. Kromě letáků pro Globus samotný vycházejí ještě samostatné letáky pro prodejny Globus Baumarkt s nabídkou zboží pro dům a zahradu. Letáky Globusu vycházejí zvlášť pro každý z hypermarketů, ale většinou je velká část obsahu shodná a liší se pouze v drobnostech, např. nabídka restaurace na poslední stránce atd. Kromě pravidelných týdenních letáků vydává Globus i speciální letáky k různým příležitostem, jako jsou např. Vánoce, Velikonoce, letní prázdniny, začátek školního roku atd. Akční letáky Globus si můžeme prolistovat na internetu, nebo v tištěné podobě, která je distribuována do poštovních schránek.


Reklama:


Čerstvé ovoce a zelenina - pro vaše perfektní zdraví.
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!